proje

[vc_row][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_text_separator title=”Alpha Roger Proje” title_align=”separator_align_left” color=”black” style=”double” el_class=”baslik”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”sidebar-3″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Alpha Roger Proje İnşaat ve Gayrimenkul Danışmanlık şirketi, 2013 yılında kurulmuştur. Seçkin projeleriyle yola çıkan profesyonel ekibinin vizyonunu ve sektördeki 10 yılı aşkın engin deneyimini birleştirerek güçlü temeller üzerinde yükselmektedir.

 

Gayrimenkul alanında uzman ve ihtisas sahibi kadrosu ile Alpha Roger Proje yurt içi ve yurt dışı iş ortaklarına nitelikli gayrimenkul hizmeti sunmaktadır. Teknolojik altyapısı ve sahip olduğu donanım ile sektöre yeni bir soluk getirmiştir. Gayrimenkul yatırım, danışmanlık ve mülk yönetimi başlıkları altında servis ağını her geçen gün genişleten Alpha Roger Proje, konuttan ticari mülklere, alış veriş merkezlerinden otel yatırımlarına, sağlık tesislerinden marinalara, arsa ve arazilerden lojistiğe kadar müşterilerine geniş bir yelpazede kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Yakın zamanda gerçekleştirdiği yatırımlar ile ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmayı ilke edinmiştir. Alpha Roger Proje bir ALPHA ROGER GROUP şirketidir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

© Copyright 2020 Alpha Roger Group Holding All Rights Reserved.